Menu Česky

21. listopadu, 2018

PODZIMNÍ WORKSHOP
Praha

V sobotu 10. listopadu proběhl za velké účasti náš poslední letošní workshop. Tentokrát jsme zvolili variantu 2v1 a workshop jsme zaměřili na dvě terapie - selektivní radiofrekvenční terapii a výkoný indukční systém.

BTL_events_workshop_TRT_SIS_2018_1326

Workshop TR-Therapy a Super Inductive System v Praze

BTL-6000 TR-Therapy přenáší vysokofrekvenční elektromagnetickou energii tělesnou tkání a vytváří tak selektivní tkáňovou hypertermii. Bylo vědecky prokázáno, že přináší takové terapeutické účinky, jako je okamžité a výrazné snížení bolesti, uvolnění hypertonických svalů, redukce otoků a podpora regenerace a hojení tkáně.

Princip výkonového indukčního systému - BTL-6000 Super Inductive System spočívá v intenzivním elektromagnetickém poli, které má pozitivní léčebné účinky na lidskou tkáň. Mezi hlavní léčebné účinky patří především úleva od bolesti, podpora hojení zlomenin, svalová relaxace, svalová stimulace a kloubní mobilizace.

O komplexním využití TR-Therapy v rehabilitační a ortopedické praxi přednášely Mgr. Monika Házová a Petra Šimotová, DiS. Vše důležité o BTL-6000 Super Inductive System řekl Ing.Tomáš Svoboda.

Všem účastníkům děkujeme za účast a těšíme se v novém roce 2019 na některém z našich workshopů.

 

Podívejte se, jak workshop probíhal:

BTL_events_workshop_TRT_SIS_2018_1326x998
Další události

Vyberte jazyk

Zavřít oznámení