Menu Česky

7.října 2015

TR-Therapy workshop v Chorvatsku
Záhřeb, Chorvatsko

Hlavní náplní workshopu byla prezentace nových trendů ve fyzioterapii - SELEKTIVNÍ RADIOFREKVENČNÍ TERAPIE - a její zavedení do běžné denní praxe. 

BTL_TR-Therapy_Workshop_Croatia

TR-Therapy workshop v Chorvatsku

7. října 2015 se v prostorách soukromé rehabilitační kliniky Jadranka Brozd konal první ze série vzdělávacích workshop s názvem "Aplikace TR-Therapy". Myšlenka workshopu byla představit novinku v fyzikální terapie, selektivní radiofrekvenční terapii - TR-Therapy jako jednu z nejbezpečnějších forem cíleného a selektivního zahřívání tkáně a její aplikaci v rehabilitaci. TR-Therapy je účinná při rehabilitaci sportovních úrazů, akutních a chronických stavů a redukci bolesti. Workshopu se účastnilo 28 fyzioterapeutů, kteří měli možnost seznámit se s teorií a aplikací terapie. Součástí programu byla i praktická ukázka léčebných procedur.

Přednášející:  

Blaženka Nekić , M.D., specialista na fyzikalní medicínu a rehabilitaci

Jadranka Brozd ,fyzioterapeut

Ivor Bozic , fyzioterapeut

 

Galerie

S přístroji BTL pro fyzioterapii mám již více než 15 leté zkušenosti...

Balženka Nekić, M.D. 

“Již déle než 15 let pracuji se základními terapeutickými přístroji BTL a před dvěma lety jsem začala používat také jejich technologicky pokročilé přístroje pro fyzikální medicínu a rehabilitaci. To byl také důvod, proč jsem se rozhodla rozšířit své znalosti o TR-Therapy a využití radiofrekvence v léčbě muskuluskeletálního systému. naučila jsem se, jak efektivně spojit TR-Therapy s technikami, které běžně používám, jake je mobilizace, dynamický neuromuskulární stabilizace nebo taping.”

Navštivte stránku Další události

Vyberte jazyk

Zavřít oznámení