Menu Česky

15.prosince 2015

Workshop v Srbsku
Srbsko

Cílem semináře bylo vysvětlit mechanismus působení, lékařské účinky, indikace, koncept TR-Therapy a prezentace přístroje BTL-6000 TR-Therapy se všemi jeho jedinečnými vlastnostmi a výhodami.

workshop_serbia

TR-Therapy workshop v Srbsku

15. prosince 2015 proběhl v Srbsku Srbsko workshop BTL TR-Therapy. Účastnilo se ho deset profesionálních fyzioterapeutů a lékařů. V rámci workshopu byly prezentovány lékařské účinky terapie spolu s praktickou ukázkou. Účastníci zkoušeli účinky léčby přímo na sebe a také na pacientech. 

Cílem semináře bylo vysvětlit mechanismus působení, lékařské účinky, indikace, koncept TR-Therapy a prezentovat přístroj BTL-6000 TR-Therapy se všemi jeho jedinečnými vlastnostmi a výhodami včetně jedinečné technologie Dynamic Impedance ControlTM. Účastníci byli také seznámeni s možnostmi, jak integrovat TR-Therapy do své praxe a kombinovat je s fyzikálními terapiemi, které již vlastní, jako je terapie rázovou vlnou nebo vysokovýkonový laser.

Slobodan Brankovic

Používám přístroje BTL pro rehabilitaci hráčů Partizanu Bělehrad i národního týmu. S rekonvalescencí hráčů mám výborné výsledky, zejména díky elektroléčbě, vysokovýkonovému laseru a rázové vlně.

Hlavním řečníkem workshopu TR-Therapy byl Slobodan Branković. Slobodan Brankovic, fyzioterapeut, přednáší na College of Health and Sport. V čele ošetřujícího týmu srbského fotbalového klubu Partizans je od 1. ledna 1985. Kromě týmu Partizan také ošetřuje srbský národní fotbalový tým a to od roku 1999. Diplomovaným fyzioterapeutem se stal po promování s diplomovou prací s názvem "Vliv nadměrného tréninku na status mladých hráčů fotbalu". Patří mezi nejuznávanější fyzioterapeuty v Srbsku.

Slobodan_Brankovic_BTL_testimonial
Navštivte stránku Další události

Vyberte jazyk

Zavřít oznámení