Menu Česky
Monika_Hazova_p
Monika Házová

Fyzioterapeut

Česká republika

S TR-Therapy mám jen ty nejlepší výsledky...

Monika_Hazova_testimonial_v3

"S TR-Therapy mám jen ty nejlepší výsledky…

“Jsem fyzioterapeutka s 20 letou praxí. Poprvé jsem se sektala s radiofrekvenční terapií před několika roky. S BTL-6000 TR-Therapy pracuji již skoro rok. Během své praxe jsem měla možnost vidět a provádět řadu terapií zaměřených na léčbu akutních poranění a bolesti, stejně jako chronických problémů.

S přístrojem TR-Therapy mám ty nejlepší výsledky při léčbě akutních poranění svalů, kloubů a vazů. Přístroj můžeme použít hned druhý den po zranění a to opakovaně, až několikrát denně. Léčba poraněné tkáně selektivní radiofrekvencí snižuje otoky, napětí a snižuje pocit bolesti. Dalším významným účinkem léčby je regenerace tkání a svalová relaxace v důsledku termického efektu. TR-Therapy je velice účinná léčbě zánětů, artrózy, bolesti svalů a kloubů.

Příkladem pro použití TR-Therapy je akutní distorze kotníku. Hned po první aplikaci pacient pocítil pokles bolesti, napětí a otoku. Po dalších čtyřech terapiích, které byly provedeny dvakrát týdně, byl pacient téměř bez problémů a byl schopen nohu plně zatížit. Doba zotavení se zkrátila téměř o polovinu.

TR-Therapy je také vhodná odstranění sub-akutních nebo chronických problémů např. bolesti zad. Pacienti popsal pocit úlevy, napětí, širší rozsah pohybu a snížení bolesti.

Na základě mých zkušeností je TR-Therapy vhodná pro akutní, sub-akutní a chronické problémů. V těchto případech výrazně zkracuje dobu zotavení, až o polovinu. TR-Therapy pomáhá k rychlejšímu návratu do každodenního života bez bolesti.

Na základě mých zkušeností mohu TR-Therapy doporučit pro akutní, sub-akutní a chronické terapie, při který je výrazně zkrácena doba rekonvalescence. TR-Therapy pomáhá k rychlejšímu návratu do každodenního bezbolestného života nebo sportu.”

Více referencí & testimoniálů

Vyberte jazyk

Zavřít oznámení